Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Jurgi

Jurgi, warmińsko-mazurskie

  • 199 000 zł
  • 4 914 m²
  • 40,50 zł/m²

Zdjęcie

Mariola Machalsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana Jurgi

Jurgi, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

199 000 zł

4 914 m²

40,50 zł/m²

Działka budowlana Jurgi

Zaktualizowane: 4 maja 2026

199 000 zł 4 914 m² 40,50 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 199 000 zł (40,50 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 4 914 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż duża działka zlokalizowana w centralnej części wsi Jurgi (gmina Pasym, powiat Szczycieński)

Metraż: 4914 m2
Płaska, pusta, nieogrodzona.
Wydane warunki zabudowy na budynek jednorodzinny o powierzchni do 70 m2,
- budynek wolnostojący o 1 kondygnacji
- szerokość elewacji frontowej od 6 do 12 m
- wysokośc zabudowy do 7,11 m
- dach dwuspadowy o kącie nachylenia do 45 stopni,
- powierzchnia biologicznie czynna 98 %,
(...)

Agent

Mariola Machalska

663 227...

663 227 444

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mariola Machalska

663 227...

663 227 444

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości